Filozofia OPEL GWARANTOWANE SAMOCHODY UŻYWANE

Osoby takie jak Państwo znajdowały się w centrum naszego zainteresowania podczas prac nad rozwojem OGSU. Chcieliśmy wiedzieć dokładnie, co według Państwa jest najważniejsze przy zakupie używanego samochodu i jakiego rodzaju usług Państwo wymagacie. W rezultacie wytyczyliśmy 2 cele programu OGSU: jakość i serwis. OGSU ma na celu wyeliminowanie niespodzianek i trudności związanych z zakupem samochodu używanego.

Trzy segmenty certyfikowanych samochodów używanych OGSU zostały dokładnie dostosowane do różnorodnych wymagań nabywców. Stwarzając optymalną równowagę pomiędzy poziomem serwisu i ceną w każdym segmencie, OGSU oferuje idealne rozwiązanie dla każdego.

Każdy chce mieć zaufanie do swojego samochodu. Kupując samochód OGSU otrzymujecie Państwo pojazd który przeszedł szczegółową kontrole 100 pkt.

Jednakże zdajemy sobie sprawę, że nieprzewidziane okoliczności mogą zaistnieć. Aby zapewnić Państwu spokój w przypadku zaistnienia takich okoliczności, każdy samochód OGSU posiada ochronę serwisową i opiekę assistance.

Każdy samochód OGSU jest dokładnie sprawdzany tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii do minimum. Chcemy abyście mieli Państwo 100% pewności, że nie będziecie musieli zwolnić nawet, jeżeli wystąpią nieprawidłowości. Możecie być Państwo pewni, że całodobowa pomoc drogowa dla Państwa samochodu pomoże Wam rozwiązać problem w kraju lub zagranicą.

Korzyści

Samochody używane OGSU to nowy pomysł na rynku samochodów używanych, oferujący Państwu wiele wspaniałych korzyści!

Radość z beztroskiej jazdy samochodem

Dzięki ochronie serwisowej i usłudze assistance oferowanej wraz z każdym samochodem używanym OGSU, możecie być Państwo pewni swojego zakupu i poświęcać czas na radość z jazdy samochodem zamiast martwić się, co może się w nim zepsuć.

Ochrona serwisowa i pomoc techniczna OGSU daje Państwu pewność i bezpieczeństwo.

Większy wybór, większa korzyść

Trzy jasno określone segmenty OGSU dają Państwu możliwość znalezienia najodpowiedniejszego samochodu dla Państwa potrzeb oraz możliwość zmaksymalizowania korzyści przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na Państwa budżet. Niezależnie od kryteriów wyboru, jedno jest pewne: Wasz dealer OGSU z pewnością zapewni Państwu maksimum satysfakcji!

Kuszące rozwiązania finansowe

Ważne jest nie tylko to, że znajdziemy dla Państwa najlepszy samochód, pomożemy również określić najbardziej opłacalne dla Państwa rozwiązanie finansowe.

OGSU dba o Was na wiele sposobów! Możecie się Państwo o tym przekonać już dziś odwiedźcie dealera OGSU i skorzystajcie z jazdy próbnej.